Loading...

Secure Email Gateway (SEG)

Rozwiązania typu Secure Email Gateway to platformy zabezpieczeń dla systemów pocztowych w dowolnej organizacji — od małych firm po operatorów, usługodawców i duże przedsiębiorstwa.

Rozwiązania SEG chronią serwery pocztowe przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami w wiadomościach pocztowych. Inteligentna ochrona nie dopuszcza do tego, aby chroniony system stał się źródłem dystrybucji zagrożeń. Filtry blokują spam i złośliwe oprogramowanie, zanim jeszcze dotrze ono do sieci i utrudni pracę użytkownikom. Technologie kontroli treści wychodzących zapobiegają utracie danych (DLP) oraz chronią użytkowników przed wpisaniem na czarne listy, blokując wychodzący spam i zainfekowane załączniki.

Tradycyjna ochrona przed atakami wykorzystująca technologie takie jak reputacja IP czy sygnatury czasem jest niewystarczająca do identyfikowania i powstrzymywania szkodliwych wiadomości e-mail. Dlatego systemy ochrony SEG umożliwiają integracje z systemami sandbox w celu wykonania analizy potencjalnie złośliwej zawartości w odizolowanym środowisku.