Loading...
Aktualności

Wzmocniony Firebox T35-R do ciężkiej pracy

Firebox T35-R

Firma WatchGuard Technologies wprowadziła do oferty nowy model z rodziny urządzeń Firebox służących do ochrony sieci komputerowych przed włamaniami i działaniem szkodliwego kodu. Firebox T35-R to wydajny sprzęt o wzmocnionej konstrukcji, przeznaczony do pracy w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Przeznaczony jest do pracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości, dysponujących rozbudowaną siecią oddziałów, a także do wykorzystania przez firmy świadczące usługi zarządzanego bezpieczeństwa. Świetnie sprawdza się przy wdrożeniach z zakresu przemysłowego Internetu rzeczy (Industrial Internet of Things, IIoT).

Firebox T35-R

Firebox T35-R jest łatwy we wdrożeniu i zarządzaniu oraz zapewnia wiele funkcji gwarantujących ochronę środowiska sieciowego (m.in. łączność VPN, blokada ataków APT, wykrywanie włamań i reagowanie na nie, IPS, antywirus itd.). Agencja badawcza NSS Labs zarekomendowała ostatnio w swoim dorocznym raporcie urządzenia z rodziny WatchGuard Firebox jako jedne z dwóch dostępnych na rynku, które skutecznie radzą sobie ze wszystkimi rodzajami podejmowanych ataków na infrastrukturę sieciową.

Obudowa urządzenia Firebox T35-R zgodna jest ze standardem IP64 – jest pyło- i wodoodporna, zapewnia poprawną pracę urządzenia z bardzo szerokim zakresie temperatur, od -40 do 60 stopni Celsjusza. Może być ono zasilane prądem stałym o napięciu od 12 do 48 V, dostępny jest też opcjonalny zasilacz prądu przemiennego.

Inne artykuły: