Loading...
Aktualności

Buduj przewagę dzięki rozwiązaniom bezpieczeństwa od Veracomp – Exclusive Networks

Od prawie 30 lat wspieramy partnerów i klientów końcowych w zakresie bezpieczeństwa IT, oferując im wiedzę i kompetencje naszych ekspertów. Poznaj zalety współpracy z Veracomp – Exclusive Networks i przekonaj się, dlaczego jesteśmy partnerem godnym zaufania i liderem w swojej branży.

DOŚWIADCZENIE

Wybór odpowiednich rozwiązań bezpieczeństwa i ich skuteczne wykorzystanie zależy przede wszystkim od ludzi – specjalistów w zakresie security. Od prawie 30 lat Veracomp wspiera partnerów i klientów końcowych w pogłębianiu ich wiedzy w zakresie ochrony środowisk IT. Przez ten czas zbudowaliśmy mocne zaplecze certyfikowanych ekspertów, specjalizujących się w rozwiązaniach bezpieczeństwa. Zatrudniamy 18 inżynierów security, którzy na co dzień dzielą się swoim doświadczeniem z partnerami.

DORADZTWO

Stale zwiększa się liczba zagrożeń, przed którymi należy się chronić. Jednocześnie zmieniają się też wymagania bardziej świadomych swoich potrzeb klientów, którzy oczekują  nie tylko dostarczania konkretnych rozwiązań, ale przede wszystkim specjalistycznego doradztwa. Nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą na temat tego, w jaki sposób analizować pozyskane dane, wnioskować na ich podstawie, jak planować rozbudowę infrastruktury oraz w jaki sposób ją integrować. Poznając środowisko klienta, kanały komunikacyjne, z jakich na co dzień korzysta oraz sposób, w jaki wymienia informacje, jesteśmy w stanie doradzić, jak weryfikować problemy, w jaki sposób sobie z nimi radzić oraz co jest dobrą praktyką, a czego nie warto stosować.

WSPARCIE DLA SEKTORA MŚP

Jedną z form wsparcia technicznego jest usługa HEZO Assistance, przeznaczona dla małych i średnich firm, które nie posiadają własnego personelu wyspecjalizowanego w obszarze security. Jest ona świadczona przez certyfikowanych inżynierów Veracomp. Usługa zawiera pomoc specjalistów w konfiguracji sprzętu pod środowisko, w którym został zainstalowany oraz aktualizację ustawień, by dostosowywać je do dynamicznie zmieniających się potrzeb użytkowników. Eksperci służą także pomocą w przypadku problemów i awarii. Wsparcie świadczone jest w języku polskim. W ten sposób klienci mogą korzystać ze specjalistycznej wiedzy oraz kompleksowej ochrony, zapewnianej przez wykwalifikowanych pracowników.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Kompetencje naszych ekspertów są stale rozwijane nie tylko dzięki regularnemu uczestnictwu w szkoleniach czy programach certyfikacyjnych, ale również międzynarodowej wymianie doświadczeń. Oprócz Polski Veracomp posiada swoje oddziały w 18 państwach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. w krajach bałtyckich, Słowacji, w Czechach czy na Bałkanach, a od niedawna również na Ukrainie. Dzięki temu rozwijana jest współpraca w ramach międzynarodowego transferu wiedzy między specjalistami, zatrudnionymi w różnych oddziałach, w ramach Grupy Veracomp.

BOGATE PORTFOLIO

Dzięki rozbudowanej i wzajemnie uzupełniającej się ofercie security, partnerzy mogą zbudować pełne portfolio rozwiązań ochronnych i skutecznie wdrażać je u swoich klientów. Veracomp jest dystrybutorem produktów światowych liderów w zakresie bezpieczeństwa. Należy do nich 21 marek, promowanych w ramach projektu All of Security, tj. Algosec, Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company, D3 Security, Entrust, Extreme Networks, F5, Flowmon, Fortinet, Gigamon, Infoblox, Matrix42, Micro Focus, Proofpoint, Radware, Symantec, Tenable, Wallix oraz WatchGuard, a od tego roku również Backbox, CrowdStrike oraz Guardicore.

Chcesz poznać lepiej ofertę Veracomp w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT?

Wyślij wiadomość na adres: allofsecurity@veracomp.pl.

Inne artykuły: