Loading...
Wywiady

WYWIAD: WatchGuard – wielowarstwowa ochrona sieci

Zagrożenia w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, na które jesteśmy dziś narażeni szybko ewoluują, a sami cyberprzestępcy używają coraz bardziej wymyślnych technik, by osiągnąć swoje cele. W jaki sposób WatchGuard wspiera firmy w skutecznej ochronie przed nimi?

WatchGuard od lat konsekwentnie rozwija się w kierunku wykrywania nowych zagrożeń, dostosowując się do aktualnych potrzeb klientów. Jako jeden z pierwszych dostawców wprowadził do oferty inteligentne i zautomatyzowane systemy ochrony danych (Detection & Response), mechanizmy bezpieczeństwa oparte o uczenie maszynowe czy chmurowe rozwiązania uwierzytelniania wieloskładnikowego. Co ważne, misją firmy od zawsze było dostarczanie rozwiązań klasy korporacyjnej również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Niezależne testy szanowanych w branży podmiotów jak np. NSS Labs, czy Miercom, pokazały również liczne przewagi technologiczne nad konkurencją, dzięki czemu producent był wielokrotnie nagradzany przez międzynarodową społeczność i cieszy się dużą, wciąż rosnącą popularnością na całym świecie – wyjaśnia Michał Jurczak – Product Manager marki WatchGuard w Veracompie.

Dlaczego przedsiębiorcy zaufali rozwiązaniom WatchGuard? W jaki sposób rozwiązania producenta skutecznie zapobiegają atakom typu zero-day? Jakie są główne wyróżniki oferty producenta?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w wywiadzie, opublikowanym na stronie firmy VIDA – naszego partnera, który specjalizuje się w doborze rozwiązań IT, które podnoszą bezpieczeństwo sieci.

https://www.vida.pl/wywiad-watchguard-wielowarstwowa-ochrona-sieci/

Inne artykuły: