Loading...
Aktualności

Kompleksowa ochrona chmury dzięki Cloud Workload Protection

Korzystanie z rozwiązań chmurowych wiąże się z utratą widoczności oraz kontroli zasobów obliczeniowych, tym samym utrudnia zespołom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo IT nadzorowanie dostępu do informacji wrażliwych. Z myślą o tych wyzwaniach firma Radware stworzyła usługę Cloud Workload Protection.

Rozwiązaniem w walce z tym problemem jest Cloud Workload Protection. Za pośrednictwem tego rozwiązania Radware oferuje bezagentowe, natywne rozwiązanie, służące do kompleksowej ochrony chmury przed zagrożeniami i atakami w środowiskach Amazon Web Services (AWS) i Microsoft Azure.Ze względu na odrębne protokoły bezpieczeństwa zarządzanie zasobami w ramach chmury jest coraz trudniejsze. W efekcie wiele organizacji nie radzi sobie z jej właściwą konfiguracją. Dodatkowo organizacje często nie są w stanie odpowiednio zabezpieczać się przed cyberatakami, mają też problem z identyfikowaniem i reagowaniem na nie w odpowiednim czasie.

Usługa Cloud Workload Protection zwiększa bezpieczeństwo organizacji m.in. dzięki generowaniu raportów zgodności oraz powiadomień na temat błędnych konfiguracji i nadmiernych uprawnień. Wykrywa również działania, świadczące o możliwości kradzieży danych, jednocześnie zapewniając scentralizowaną widoczność i zarządzanie oraz reagowanie na ataki natychmiast po ich wykryciu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Cloud Workload Protection?

Szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.radware.com/products/cloud-workload-protection/

Zachęcamy również do obejrzenia webinaru: Cloud Workload Protection solution overview, który poprowadził Thomas Gressot – Security Solution Architect w firmie Radware.

Link do logowania

Hasło: rMNnPVp6

Inne artykuły: