Loading...
AktualnościBez kategorii

Proofpoint Email Protection Produktem Roku 2019

Redaktorzy magazynu CRN oraz dostawcy rozwiązań po raz kolejny wyróżnili najlepsze produkty roku. W kategorii bezpieczeństwo stron i poczty email zwyciężył produkt, oferowany przez Proofpointa.

Nagrody, przyznawane co roku przez CRN honorują najlepsze produkty poprzedniego roku. Redaktorzy magazynu wybierają finalistów w 22 kategoriach, od oprogramowania i zabezpieczeń po infrastrukturę lokalną i chmurę. Następnie swoją opinię przedstawiają dostawcy rozwiązań, którzy wyłaniają zwycięzców. W plebiscycie, podsumowującym ubiegły rok, przyznano ponad 5000 ocen produktów. Zwycięski tytuł otrzymały rozwiązania, które uzyskały najwyższy ogólny wynik w każdej kategorii.

Product of the Year 2019

W kategorii bezpieczeństwo stron i poczty za najlepszy produkt uznano Proofpoint Email Protection, który łączy wykrywanie i blokowanie złośliwego oprogramowania z ochroną przed phishingiem oraz oszustwami za pośrednictwem poczty e-mail. Umożliwia szybką reakcję na incydenty bezpieczeństwa i zapobiega utracie informacji. Do największe korzyści tego produktu zaliczono zintegrowany pulpit zagrożeń, który zapewnia widoczność najbardziej narażonych pracowników, którzy mogą być celem ataku w ramach organizacji. Ponadto Proofpoint Email Protection umożliwia wielowarstwową analizę treści, a w efekcie ochronę zarówno przed znanymi, jak i do tej pory nierozpoznanymi zagrożeniami.

 Pełne wyniki plebiscytu:

https://www.crn.com/slide-shows/mobility/crn-s-2019-products-of-the-year/18

Inne artykuły: