Loading...

Rodo

Informacje o przetwarzaniu danych przez Veracomp S.A. 

Dane będą przetwarzane w celu:
• przesyłania oferty handlowej Veracomp oraz marketingu własnego
• dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej
• kontaktu w celu wykonania umowy na dostawę produktów lub realizacji usług
• przetwarzania wynikającego z powszechnie obowiązujących przepisów prawa
• udostępniania danych podmiotom trzecim w celu realizacji umów (producenci, pośrednicy handlowi, doradcy, usługodawcy kampanii marketingowych, poczta i firmy kurierskie)

Dane nie będą przekazywane poza obszar EOG oraz państw będących sygnatariuszem Tarczy Prywatności.

Dane będą przechowywane do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Administratorem danych osobowych jest Veracomp S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zawiła 61, 30 – 390 Kraków, e-mail: veracomp@veracomp.pl 

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@veracomp.pl. 

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.