Loading...
Aktualności

Pięknych, śnieżnobiałych Świąt!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spokoju, ciepła i miłości, wyjątkowego czasu z bliskimi oraz realizacji wszystkich planów w nadchodzącym roku. 🎄

A czego zespołowi #AllofSecurity oraz Wam życzą przedstawiciele naszych producentów? Przeczytajcie sami 👇

Wirk Römmelt, Guardicore: 

Drodzy Przyjaciele Veracomp – Exclusive Networks ,życzę Wam wspaniałych Świąt, czasu na relaks z przyjaciółmi i rodziną. Cieszcie się tymi dniami i wykorzystajcie je, by zwolnić tempo. Cieszymy się na bliską współpracę w 2022 roku. 

Paweł Rybczyk, WALLIX:

Twórcom i odbiorcom projektu All of Security chciałbym życzyć spokoju, dużej liczby okazji do odpoczynku od zajmowania się bezpieczeństwem IT oraz dużo zdrowia, energii i pozytywnych ludzi w najbliższym otoczeniu.

Agnieszka Szarek, Fortinet

W kolejnym roku życzę Wam dużo zdrowia, bezpieczeństwa na każdym poziomie oraz dalszych sukcesów i rozwijania współpracy w ramach projektu All of Security.

Łukasz Kajdan, Radware

Dla wszystkich odbiorców projektu All of Security zdrowych i bezpiecznych Świąt. 

Marcin Laskowski, Extreme Networks

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek od codziennych zmagań w zakresie ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa infrastruktury IT. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia w zakresie wdrażanych projektów.

Paul Moll, WatchGuard 

W imieniu całego zespołu WatchGuard chciałbym podziękować Wam za współpracę w tym roku i życzyć wszystkim Wesołych Świąt oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Inne artykuły: